POUK OD 8. 3. NAPREJ

Spoštovani starši, dragi učenci.

Obveščamo vas, da je Vlada RS dne 3. 3. 2021 sprejela nov odlok in podaljšala veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, in sicer do 12. 3. 2021.

To pomeni, da se od ponedeljka 8. 3. 2021, za vse učence od 1. do vključno  9. razreda osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole.

Iz priložene okrožnice resornega ministrstva preberemo, da je po novem uporaba zaščitnih mask za učenke/učence od 6. do 9. razreda obvezna tudi v času pouka.

Še naprej si odgovorno prizadevajmo, da bomo ostali v šoli. Tudi ob tej priložnosti vas spoštovani starši ter drage učenke in učenci vljudno naprošam, da v primeru obolenja ali suma na okužbo ostanete doma oz se posvetujete z vašim zdravnikom.

Do sedaj nam gre relativno dobro. Kako bo naprej? Ohranjajmo upanje, vero in ljubezen.

Lepo vas pozdravljam, Rafko Lah, ravnatelj