Šolski sklad

Namen šolskega sklada je po novem, poleg zviševanja standarda pouka in opreme, zagotavljanje sredstev za spodbujanje razvojne in raziskovalne dejavnosti učencev ter pomoč učencem in socialno manj spodbudnih okolij, na ta način zagotavljanja čim bolj enakih možnosti za vse učence šole.

Upravni odbor šolskega sklada sestavljajo štirje predstavniki staršev ter trije predstavniki šole. Seznanjamo vas z aktualnimi zapisi in  aktivnostmi v tej povezavi.

Vljudno vas prosimo, da v korist učencev naše šole pravočasno oddate obrazec na davčnem uradu ali pa obrazec pošljete vašemu razredniku ali razredničarki. V tem primeru bomo kot tretja oseba (šola) obrazec odnesli na davčni urad.

Navodila davčnega urada:

Priloge:

Podatki za nakazilo za Šolski sklad:

Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik, Šolska ulica 1, 1241 Kamnik

transakcijski račun prejemnika številka 01100- 6000056477– sklic na številko 2926

Hvala, ker se skupaj z nami prizadevate za vaše otroke, naše učence.

V imenu Upravnega odbora šolskega sklada, Alenka Planinc Rozman, predsednica

V imenu OŠ Frana Albrehta Kamnik, Monika Glücks Donko, ravnateljica

Šolski sklad sestavljajo:

Predsednica: Alenka Planinc Rozman

Člani: Ivanka Svetec, Tamara Bračič, Tina Zupančič, Vida Podbevšek in Blaž Munda.

Zapisniki:

1. seja zapisnik UO Šolskega sklada oktober 2023