Vizitka šole

 

Frana Albrehta Kamnik
Šolska ulica 1

1241 Kamnik
                                 

 

Tajništvo Gordana Težak 01 8396300  os.frana-albrehta@os-fa.si
Vodstvo šole Rafko Lah (ravnatelj) 01 8396301  rafko.lah@os-fa.si
Anita Rusak Kastelic (pomočnica ravnatelja) 01 8396302 anita.rusak-kastelic@os-fa.si
Zdravko Slevec (pomočnik ravnatelja) 01 8396303 zdravko.slevec@os-fa.si
Računovodstvo Rezika Zaletelj (računovodkinja) 01 8396314 racunovodstvo@os-fa.si
Andreja Fistrovič (knjigovodkinja) 01 8396304 andreja.fistrovic@os-fa.si
Tanja Štritof (administratorka) tanja.stritof@os-fa.si
Prehrana Gordana Kneževič 040 212 515 prehrana@os-fa.si
Svetovalna služba Tina Plahutnik 01 8396313 tina.plahutnik@os-fa.si
Svetovalna služba Andreja Ortl 01 8396306 andreja.ortl@os-fa.si
Svetovalna služba Tamara Erjavec 05 9336330  tamara.erjavec@os-fa.si
Zbornica   01 8396308  
Oddelek podaljšanega bivanja   040 977 686  
Knjižnica Irena Milivojevič Kotnik 01 8396310 knjiznica@os-fa.si
Nataša Logar Andič
Računalnica Sara Zalesnik  01 8396311 sara.zalesnik@os-fa.si
Marcel Lah marcel.lah@os-fa.si
Kuhinja   01 8396309 prehrana@os-fa.si
Športna dvorana   01 8396307  
PŠ Mekinje   01 8391078 psola.mekinje@os-fa.si 
PŠ Nevlje   01 8391069 psola.nevlje@os-fa.si
PŠ Tunjice   01 8392504 psola.tunjice@os-fa.si
PŠ Vranja Peč   01 8311671 psola.vranja-pec@os-fa.si
Oddelki 4. a, 4. b, 5. a in 5. b na Šutni   030 628 988  
Telefaks   01 8396305  
TRR     01100-6000056477
ID za DDV     SI 64526208

URADNE URE

TAJNIŠTVO: vsak delovnik od 730 do 830 in od 1230 do 1330

(malica 1030 – 1100)

 

RAČUNOVODSTVO: vsak delovnik od 730 do 830 in od 1130do 1230

(malica 1000 – 1030)