Vizitka šole

 

Frana Albrehta Kamnik
Šolska ulica 1

1241 Kamnik
                                 

Tajništvo Mateja Koncilja 01 8396300  os.frana-albrehta@guest.arnes.si
Vodstvo šole Rafko Lah (ravnatelj) 01 8396301  rafko.lah@os-fa.si
Anita Rusak Kastelic (pomočnica ravnatelja) 01 8396302 anita.rusak-kastelic@os-fa.si
Zdravko Slevec (pomočnik ravnatelja) 01 8396303 zdravko.slevec@os-fa.si
Računovodstvo Rezika
Zaletelj
01 8396314 racunovodstvo-osljfa@guest.arnes.si
Knjigovodstvo Andreja Fistrovič 01 8396304 andreja.fistrovic@guest.arnes.si
Prehrana Gordana Kneževič 040 212 515 prehrana@os-fa.si
Svetovalna služba Tina Plahutnik 01 8396313 tina.plahutnik@os-fa.si
Svetovalna služba Andreja Ortl 01 8396306 andreja.ortl@os-fa.si
Zbornica   01 8396308  
Oddelek podaljšanega bivanja   040 977 686  
Knjižnica

Tadeja Šink Česen

Irena Milivojevič Kotnik

01 8396310 knjiznica@os-fa.si
Računalnica Sara Zalesnik  01 8396311 sara.zalesnik@os-fa.si
Kuhinja   01 8396309  
Športna dvorana   01 8396307  
PŠ Mekinje   01 8391078 psola.mekinje@guest.arnes.si
PŠ Nevlje   01 8391069 psola.nevlje@guest.arnes.si
PŠ Tunjice   01 8392504 psola.tunjice@guest.arnes.si
PŠ Vranja Peč   01 8311671 psola.vranja-pec@guest.arnes.si
Oddelka 5.a in 5. b na Šutni   030 628 988  
Telefaks   01 8396305  
TRR     01100-6000056477
ID za DDV     SI 64526208

 


URADNE URE

TAJNIŠTVO: vsak delovnik od 730 do 830 in od 1230 do 1330
(malica 1030 – 1100)
 
RAČUNOVODSTVO: vsak delovnik od 730 do 830 in od 1130do 1230
(malica 1000 – 1030)