Elektronska prijava na šolsko prehrano za šolsko leto 2020/21

Spoštovani starši/skrbniki bodočih prvošolcev,

oddaja prijavnic na šolsko prehrano za šolsko leto 2020/2021, bo tokrat potekala v elektronski obliki preko eAsistenta za starše.

Ob prijavi na portal in prijavi obrokov smo vam napisali tudi nekaj osnovnih informacij glede šolske prehrane na Osnovni šoli Frana Albrehta Kamnik.

Rok za oddajo prijav je do 15. 06. 2020.

Na portalu eAsistent za starše se po prijavi v portal v zavihku Pregled izpiše, da je možno izpolniti in oddati prijavnico na prehrano. S klikom na gumb »Izpolnite prijavnico« se odpre seznam tipov prehrane in menijev med katerimi lahko izbirate.

Z klikom na gumb Potrdi se vam izbira shrani. Prijavnico si lahko tudi natisnete.

V zavihku Pregled s klikom na Uredi, lahko prijavo urejate, vse dokler ne poteče rok za oddajo prijave (5. 05. 2020).

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vam želimo predvsem veliko zdravja.

Organizatorica šolske prehrane

Mojca Praprotnik