Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti 2021-22

 

M A T I Č N A  Š O L A

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Angleščina drugače

Mirta Vrhovnik

Od 6. do 9. razreda

Angleška bralna značka

Ana Zeilhofer/Mateja Stare

Od 4. do 9. razreda.

Angleška bralna značka

Sara Kočevar

Od 4. do 9. razreda.

Angleška bralna značka

Špela Štular

Od 4. do 9. razreda.

Angleška bralna značka

Mirta Vrhovnik

Od 6. do 9. razreda.

Biološki krožek

Monika Jelenc

Od 6. do 9. razreda

Bralna značka

Darja Habjan

1. a

Bralna značka

Marija Ropas

1. a

Bralna značka

Monika Šimenc Vatovani

1. a

Bralna značka

Darja Habjan

1. b

Bralna značka

Maja Benkovič

1. b

Bralna značka

Barbara Spruk Golob

2. a

Bralna značka

Maja Škrjanc

2. b

Bralna značka

Majda Pogačnik

3. a

Bralna značka

Natalija Rak

3. b

Bralna Značka

Meta Kregar

4. b

Bralna značka

Simona Podboršek

5. a

Bralna značka

Mateja Jamnik

5. b

Bralna značka

Irena Milivojevič Kotnik

8. razred

Bralna značka

Jana Jus

Od 6. do 9. razreda.

Bralna značka

Nataša Zor

Od 6. do 9. razreda.

Bralna značka

Tadeja Kilar

Od 6. do 9. razreda.

Drug z drugim

Tamara Bračič

Ivanka Svetec

Od 6. do 9. razreda

Eko bralna značka

Barbara Spruk Golob

2. a

Eko bralna značka

Maja Škrjanc

2. b

Eko bralna značka

Simona Podboršek

5. a

Eko bralna značka

Mateja Jamnik

5. b

Eko bralna značka

Metka Bizjak

Od 1. do 6. razreda

Fizikalni krožek

Aleš Pršin

8. in 9. razred

Flavtice

Maja Škrjanc

2. a, 2. b

Geografski krožek

Ema Vidic Judež

od 7. do 9. razreda

Gimnastika – atletika

Aleš Prosen

2. razred

Jedi z okusom

Denise Zajc

7. in 8. razred

Kemija in jaz

Tilen Miklavčič

8. in 9. razred

Klekljanje

Marija Ropas

Od 1. do 9. razreda

Klekljanje

Metka Bizjak

Od 1. do 9. razreda

Kresnička

Darja Habjan

2. a, 2. b, 3. a, 3. b

Kuharstvo

Mojca Praprotnik

Od 7. do 9. razreda

Likovna umetnost

Anamarija Erčulj

Od 6. do 9. razreda

Likovni krožek

Majda Pogačnik

2. in 3. razred

Likovni krožek

Anamarija Erčulj

Od 6. do 9. razreda

Mala prožna ponjava

Tamara Bračič

Od 4. do 9. razreda

Male sive celice

Mirta Vrhovnik

Od 7. do 9. razreda

Masterchef

Denise Zajc

8. razred

Mediacija

Darja Habjan

3. a, 3. b

Mediacija

Marija Ropas

4. in 5. razred

Mladinski pevski zbor

Petra Pirš

Od 6. do 9. razreda

Nemška bralna značka

Vesna Arnež/Lidija Vidmar

Od 4. do 9. razreda

Orffov krožek

Petra Pirš

Od 6. do 8. razreda

Otroški pevski zbor

Petra Pirš

Od 1. do 5. razreda

Pravljice v angleščini

Mirta Vrhovnik

Od 6. do 9. razreda

Prva pomoč

Monika Jelenc

Od 6. do 9. razreda

Prva pomoč za najmlajše

Barbara Spruk Golob

2. a in 2. b

Sladkorna bolezen

Monika Jelenc

Od 6. do 9. razreda

Socialne igre

Monika Šimenc Vatovani

1. a in 1. b

Športna vadba 1

Maja Benkovič

1. a in 1. b

Športno popoldne

Aleš Prosen

Od 1. do 9. razreda

Ustvarjalnice

Maja Benkovič

Monika Šimenc Vatovani

1. a in 1. b

Ustvarjalnice

Meta Kregar

4. in 5. razred

Zgodovinski krožek

Urška Gostečnik

8. in 9. razred

Zlata kuhalnica

Mojca Praprotnik

od 6. do 8. razreda

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA MEKINJE

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Bralna značka

Ivanka Svetec

1. razred

Eko bralna značka

Ivanka Svetec

1. razred

Recitacijski krožek

Ivanka Svetec

1. razred

Pevski zbor

Petra Zupin

1., 2. razred

Bralna značka

Urška Maja Pavlič

2. razred

Eko bralna značka

Urška Maja Pavlič

2. razred

Gozdni škrat

Urška Maja Pavlič

2. razred

Recitacijski krožek

Urška Maja Pavlič

2. razred

Bralna značka

Urška Strgar

3. razred

Eko bralna značka

Urška Strgar

3. razred

Recitacijski krožek

Urška Strgar

3. razred

Pevski zbor

Petra Zupin

3., 4., 5. razred

Bralna značka

Špela Kosmatin

4. razred

Eko bralna značka

Špela Kosmatin

4. razred

Recitacijski krožek

Špela Kosmatin

4. razred

Spletna učilnica

Špela Kosmatin

4. razred

Z legendo po Sloveniji

Špela Kosmatin

4. razred

Vesela šola

Špela Kosmatin

4., 5. razred

Bralna značka

Bernarda Rifel

5. razred

Eko bralna značka

Bernarda Rifel

5. razred

Kolesarstvo

Andrej Kunčič

5. razred

Kresnička

Bernarda Rifel

5. razred

Recitacijski krožek

Bernarda Rifel

5. razred

Šolski vrt

Bernarda Rifel

5. razred

Dramski krožek

Ivanka Svetec

Od 1. do 5. razreda

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA NEVLJE

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Pevski zbor

Mojca Kališnik

Od 1. do 5. razreda

Dramsko-recitacijski krožek

Darja Klopčič Lisičić

Od 2. do 5. razreda

Plesne delavnice

Kaja Lipovec

Od 3. do 5. razreda

Športna vadba

Vesna Podgoršek

2. in 3. razred

Bralna značka

Mojca Kališnik

1. razred

Bralna značka

Petra Zupanc

1. razred

Pravljične ustvarjalnice

Petra Zupanc

1. razred

Bralna značka

Darja Klopčič Lisičić

2. razred

Bralna značka

Andreja Modrijan

3. razred

Bralna značka

Vesna Podgoršek

4. razred

Bralna značka

Erika Resnik

5. razred

Kresnička

Erika Resnik

2. in 3. razred

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA TUNJICE

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Bralna značka

Ines Kern

1. razred

Bralna značka

Jelka Vrhovnik

1. razred

Glasbene urice

Ines Kern

1.razred

Bralna značka

Barbka Marin

2., 3. razred

Kresnička

Barbka Marin

2., 3.razred

Dramski krožek

Ines Kern

Od 2. do 5. razreda

Dramski krožek

Jana Razboršek

Od 2. do 5.razreda

Angleška bralna značka

Jana Razboršek

4., 5. razred

Bralna značka

Jana Trebušak

4., 5. razred

Kolesarstvo

Barbka Marin

4., 5., 6., 7. razred

Kresnička

Jelka Vrhovnik

4., 5.razred

Prometni krožek

Barbka Marin

4., 5.razred

Ansambelska igra

Jana Trebušak

4., 5.razred

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA VRANJA PEČ

DEJAVNOST

MENTOR/-ICA

RAZRED

Bralna značka

Andreja Šuštar

1.,2. razred

Dramski krožek

Maja Jesenik Štefin

1.,2.,3.,4. razred

Kresnička

Andreja Šuštar

2.,3., 4. razred

Bralna značka

Maja Jesenik Štefin

3.,4. razred

Angleška bralna značka

Adriana Porovne

4. razred

 

* Več o BRALNI ZNAČKI je zapisano v poglavju ŠOLSKA KNJIŽNICA.

** V okviru Šolskega športnega društva Igra, bodo učencem ponujene dodatne športne dejavnosti. Nabor dejavnosti bo oblikovan v mesecu septembru.