POUK OD 1. 3. NAPREJ

Spoštovani starši, dragi učenci.

Obveščamo vas, da je Vlada RS na seji dne 24. 2. 2021 podaljšala veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, in sicer do 5. 3. 2021.

To pomeni, da se od ponedeljka 1. 3. 2021, za vse učence od 1. do vključno  9. razreda osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole.

V priloženi okrožnici resornega ministrstva je priporočeno, da učenci od 6. do 9. razreda maske nosijo tudi v času pouka.

V vsakem primeru si odgovorno prizadevajmo, da bomo ostali v šoli. Ob tej priložnosti vas spoštovani starši ter drage učenke in učenci vljudno naprošam, da v primeru obolenja ali suma na okužbo ostanete doma oz se posvetujete z vašim zdravnikom. Trdno verjamem, da bomo z dobro voljo in potrebno skrbnostjo skupaj odšli v svetle in sončne pomladne dni.

Lepo vas pozdravljam, Rafko Lah, ravnatelj