PALČKI ŠIRIJO DOBRO VOLJO

V teh prazničnih dneh je učiteljica Tamara Bračič zbrala skupaj skupino učencev, ki obiskujejo interesno dejavnosti Drug z drugim in Rastem z ustvarjanjem. Postali smo palčki in razveseljevali učence od 1. do 5. razreda naše šole. Ti palčki smo bili: Palček Smuk (Naja Dobovšek, 8. c), Palček Zaspanček (Neža Šuštaršič, 8. a), Palček s šiltom (Lucija Jelenc, 6. b), Party Palček (Ana Vidovič, 9. b), Cheap Sheet Palček (Adi Mijatovič, 6. c), Biboy Palček (Patrik K. Osolnik, 8. b), Glasbeni Palček (Val Antonin, 9. a) in DJ Palček (Gaja Vdovč, 9. c).

V vsakem razredu smo nekaj zaigrali na glasbene inštrumente pa malo potelovadili in zaplesali, saj nam je Božiček sporočil, da otroci preveč sedijo. Učenci in učiteljice so bili veseli našega obiska, mi pa smo med sejanjem dobre volje in pozitivne energije tudi zelo uživali in se drug od drugega marsikaj naučili.

Tako smo se medgeneracijsko povezali ter si popestrili in polepšali letošnje praznike.

Gaja Vdovč, 9. c