V SOJU PRAZNIČNIH LUČI

Mrak toplega decembrskega večera je našo šolo ogrnil v skrivnostno tančico prazničnega dogodka.

Obiskovalcem tradicionalne božično-novoletne prireditve so učenci in učitelji s petjem in plesom pričarali čarobno doživetje.

Bogastvo lepih misli, ki spremljajo ta svečani del leta, pa je napolnilo dvorano ob nagovoru našega ravnatelja, gospoda Rafka Laha, ki je s plemenitimi željami in prisrčnim voščilom ogrel srce slehernega gosta.

Po končanem kulturnem programu smo se udeležili dobrodelne razstave z izvirnimi in unikatnimi izdelki učencev naše šole. Ob živahnem sejemskem vrvežu nas je navdušila pestra ponudba.

Skupaj smo delili veselje in sanje prazničnih dni, iskrene nasmehe ter tople objeme. Ob slovesu pa smo si zaželeli mnogo očarljivih nasmehov in hudomušnih pogledov, ki bodo spremljali naše poti skozi te čudovite praznične dni.