USPEŠNI IGRALCI NAMIZNEGA TENISA NA OŠ FRANA ALBREHTA

Aljoša Keber, 5. ne, Lenart Torkar, 8. b, Tim Berk Skok, 5. a, Jaka Rutar, 5. a,  Jan Šobar, 9. c, Gašper Rifel, 7. b

Igralci namiznega tenisa OŠ Frana Albrehta so navdušili  na področnem  tekmovanju domžalske regije.

V kategoriji učencev 6.–9. r. je Lenart Torkar osvojil srebrno kolajno. V absolutni kategoriji je Jan Šobar dosegel 3. mesto. V kategoriji učencev do 5. r. je zmagal Jan Rutar, Tim Berk Skok pa je bil drugi.

Tim in Jaka sta se uvrstila na državno tekmovanje.

Odlični rezultati niso naključje.  Številni igralci so se najprej pomerili na šolskem tekmovanju. Šolsko tekmovanje je potekalo kar dva dni, in sicer za učence in učenke 1.–5. r. in 5.–9. r..

Tekmovanje je uspešno vodil trener namiznega tenisa g. Željko Djurič. Na naši šoli načrtno vodi namizno tenisko sekcijo ŠŠD Igra že vrsto let.

Pet najboljših učencev in učenk se je nato uvrstilo na občinsko tekmovanje, od koder so se z uspešno igro uvrstili na področno tekmovanje.

Naši najboljši učenci na občinskem tekmovanju:

Lenart Torkar, 8. b, Aljoša Keber, 5. Ne, Jan Rauter, 5. b,  Jakob Vičič, 5. Ne, Jaka Rutar, 5. a, Matej Trivić, 5. b,  Jan Šobar, 9. c, Tim Berk Skok, 5. a, in spredaj Nina Dornik, 3. b, Julija Hubad, 4. b, na sliki manjkajo še Filip Mijovski, 8. b, Andraž Škrilj, 8. c, in Rifel Gašper 7. b