POUK OD 15. 3. NAPREJ

Spoštovani starši, dragi učenci.

Obveščamo vas, da je Vlada RS dne 11. 3. 2021 sprejela nov odlok in podaljšala veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, in sicer do 19. 3. 2021.

To pomeni, da se od ponedeljka 15. 3. 2021, za vse učence od 1. do vključno  9. razreda osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole.

Iz priložene okrožnice resornega ministrstva preberemo, da po novem učencem ni več potrebno nositi mask pri pouku športa.

Skupaj smo si – v precej zahtevnem tednu –  prizadevali, da je bila večina učenk in učencev v šoli. Hvala za vsa vaša odgovorna ravnanja.

V teh dneh, natančneje 11. marca,  mineva tudi leto, kar so našo/vašo šolo kot prvo v državi zaprli za izvajanje pouka.

Ob tej priložnosti je naša učiteljica v pesmi z naslovom Ob letu osorej zapisala:

Tako smo veliki, pa vendar majhni za ta svet,

a vemo, da ob osorej še lepše bo živet.

Veter bo zibal pretekle spomine,

vsem obupanim pa šepetal: »Vse, vse mine.«

Lepo vas pozdravljam, Rafko Lah, ravnatelj