NAGRAJENCI NATEČAJA

NAGRAJENCI LIKOVNEGA NATEČAJA

WINNERS OF THE ART COMPETITION

 

TRETJA SKUPINA (13-16 let)

GROUP 3 (13-16 years)

1. MESTO

»ZMAGA«, Tinkara Soršak, 8.r
Mentorica: Jerneja Menzinger
OŠ OB DRAVINJI

1ST PLACE

ZMAGA, Tinkara Soršak, 8.r
Mentor: Jerneja Menzinger
OB DRAVINJI PRIMARY SCHOOL

2. MESTO

»ZMAGA«, Neja Kovač, 9.r
Mentorica: Jerneja Menzinger
OŠ OB DRAVINJI

2ND PLACE

ZMAGA, Neja Kovač, 9.r
Mentor: Jerneja Menzinger
OB DRAVINJI PRIMARY SCHOOL

3. MESTO

»Medaljo prejme…!«, Tina Lokar, 7.r
Mentorica: Nataša Rupnik
OŠ DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA

3RD PLACE

Medaljo prejme…!, Tina Lokar, 7.r
Mentor: Nataša Rupnik
DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA PRIMARY SCHOOL

 

DRUGA SKUPINA (9-12 let)

GROUP 2 (9-12 years)

1. MESTO

»VICTORY«, Petar Veličkovski, 10 let
Mentorica: Emilija Kirilovska 
MES BRACA MILADINOVCI, MAKEDONIJA

1ST PLACE

VICTORY, Petar Veličkovski, 10 years
Mentor: Emilija Kirilovska
MES BRACA MILADINOVCI PRIMARY SCHOOL, MACEDONIA

2. MESTO

»Zmaga niso le pokali«, Taja Nareks, 7.a
Mentorica: Zala Valenčak
OŠ PETROVČE

2ND PLACE

Zmaga niso le pokali, Taja Nareks, 7.a
Mentor: Zala Valenčak
PETROVČE PRIMARY SCHOOL

2. MESTO

»One small step for man, one giant leap for mankind«, Nikolai Paskalev, 11 let
Menorica: Tatyana Atahasova
ST: CYRIL AND METHODIUS, Sozopol, BULGARIJA

2ND PLACE

One small step for man, one giant leap for mankind, Nikolai Paskalev, 11 years
Menorica: Tatyana Atahasova
ST: CYRIL AND METHODIUS PRIMARY SCHOOL, Sozopol, BULGARIA

3. MESTO

»Kaj vse je zmaga«, Zala Primožič 6.b
Mentorica: Zala Valeučak
OŠ PETROVČE

3RD PLACE

Kaj vse je zmaga, Zala Primožič 6.b
Mentor: Zala Valeučak
PETROVČE PRIMARY SCHOOL

3. MESTO

»Pobjeda«, Hana Osmanović, 11 let
Mentorica: Sejla Bohinc
OŠ MAK DIZDAR, Zenica, BOSNA IN HERCEGOVINA

3RD PLACE

Pobjeda, Hana Osmanović, 11 years
Mentor: Sejla Bohinc
MAK DIZDAR PRIMARY SCHOOL, Zenica, BOSNIA AND HERZEGOVINA

 

PRVA SKUPINA (5-8 let)

GROUP 1 (5-8 years)

1. MESTO

»ZMAGA« , Nande Dubravica 3.r
Mentorica: Vesna Ferizović
OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER

1ST PLACE

ZMAGA, Nande Dubravica 3.r
Mentor: Vesna Ferizović
IVANA ROBA ŠEMPETER PRIMARY SCHOOL

2. MESTO

»Naj zmaga zdravo življenje«, Lan Cokan, 2.r
Mentorica: Teja Plešnik OŠ PETROVČE

2ND PLACE

»Naj zmaga zdravo življenje«, Lan Cokan, 2.r
Mentorica: Teja Plešnik OŠ PETROVČE

3. MESTO

»Zmaga na baletu«, Imani Dora Lestan, 1.r
Mentorica: Petra Peljhan Zahar
OŠ VIČ

3RD PLACE

Zmaga na baletu, Imani Dora Lestan, 1.r
Mentor: Petra Peljhan Zahar
VIČ PRIMARY SCHOOL

 

 

NAGRAJENCI LITERARNEGA NATEČAJA

WINNERS OF THE LITERARY COMPETITION

 

TRETJA SKUPINA (13-16 let)

GROUP 3 (13-16 years)

1. MESTO

ČISTA VODA – ZMAGA ZEMLJANOV, Jaka Leskovar, 8. b
Mentorica: Valentina Volavšek
OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE

1ST PLACE

ČISTA VODA – ZMAGA ZEMLJANOV, Jaka Leskovar, 8. b
Mentor: Valentina Volavšek
OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE PRIMARY SCHOOL

 

2. MESTO

TO JE ZMAGA, Neja Kovač, 8. b
Mentorica: Valentina Volavšek
OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE

2ND PLACE

TO JE ZMAGA, Neja Kovač, 8. b
Mentor: Valentina Volavšek
OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE PRIMARY SCHOOL

3. MESTO

ZMAGOVALEC, VITEZ JURIJ!, Timotej Polenek, 8. b
Mentorica: Jovita Kovač, prof.
OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE

3RD PLACE

ZMAGOVALEC, VITEZ JURIJ!, Timotej Polenek, 8. b
Mentor: Jovita Kovač, prof.
OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE PRIMARY SCHOOL

3. MESTO

ZMAGA, Alja Gabrovec, 9. a
Mentorica: Alenka Brovč
OSNOVNA ŠOLA RODICA DOMŽALE

3RD PLACE

ZMAGA, Alja Gabrovec, 9. a
Mentor: Alenka Brovč
RODICA DOMŽALE PRIMARY SCHOOL

 

DRUGA SKUPINA (9-12 let)

GROUP 2 (9-12 years)

1. MESTO

ZMAGA NAD NARAVO, Jon Artnik, 7. b 
Mentorica: Valentina Volavšek 
OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE

1. PLACE

ZMAGA NAD NARAVO, Jon Artnik, 7. b
Mentor: Valentina Volavšek
OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE PRIMARY SCHOOL

 

2. MESTO

POBJEDA, Iman Šabić, 5. r
Mentorica: Sejla Bohinc
OSNOVNA ŠKOLA MAK DIZDAR ZENICA

2ND PLACE

POBJEDA, Iman Šabić, 5. r
Mentor: Sejla Bohinc
MAK DIZDAR ZENICA PRIMARY SCHOOL

3. MESTO

ZMAGA, Lev Ribič, 7. a
Mentorica: Tatjana Praprotnik Žaucer, prof 
OSNOVNA ŠOLA DRAGA KOBALA MARIBOR

3RD PLACE

ZMAGA, Lev Ribič, 7. a
Mentor: Tatjana Praprotnik Žaucer, prof 
DRAGA KOBALA MARIBOR PRIMARY SCHOOL

Še enkrat iskrene čestitke vam in vašim učencem!
Hkrati vam želiva lepe praznike in vse dobro v novem letu.

 

Anamarija Erčulj in Jana Jus

Deli povezavo: