PUSTNI DAN NA PODRUŽNICI MEKINJE

V torek, 25. 2. 2020, so podružnično šolo v Mekinjah obiskali vitezi, čarovnice, klovni, princeske … Dan je bil prav poseben. Tudi o učiteljicah ni bilo ne duha ne sluha, pač pa so pouk vodile prijateljice iz živalskega sveta.

Tako kot vsako leto smo kljub deževnim kapljam odšli na pustno rajanje v telovadnico. Tam nas je pričakalo nekaj učencev predmetne stopnje, ki so pod vodstvom učiteljice Tamare pripravili zabavni program. Pustne šeme so se preizkusile v lovljenju, štafetnih igrah in plesu.

Po rajanju smo se sprehodili po Mekinjah mimo trgovine Malina, kjer nas prav vsako leto prijazno pričakajo in nam pripravijo sladko presenečenje, za kar smo jim zelo hvaležni.

Že v sredo pa so šolske klopi znova zasedli naši dobro poznani učenci in njihove učiteljice.