PODRUŽNIČNA ŠOLA VRANJA PEČ: KRASITEV SMREČIC IN OBISK KAMNIŠKEGA DRSALIŠČA

V torek, 10. 12. 2019, je v mestnem jedru Kamnika potekala tradicionalna krasitev smrečic. Slednje so okrasili otroci iz številnih vzgojno-izobraževalnih zavodov občine Kamnik. Na ta dogodek so se predhodno pripravljali tudi učenci in učenke podružnične šole Vranja Peč. Iz naravnih materialov in slanega testa so izdelovali različne okraske, ki so jih nato obesili na dve smrečici na Glavnem trgu. Čarobno vzdušje so pričarali učenci sami, ko so skupaj z učiteljicami ob spremljavi kitare zapeli božične pesmi. Po krasitvi smrečic so se učenci in učenke pogreli ob skodelici toplega čaja in posladkali s piškoti. Sledil je obisk mestnega drsališča, kjer so se nekateri učenci prvič preizkusili v drsanju, drugi pa so jim pri tem prijazno pomagali. Prijeten dan smo zaključili s skupinsko fotografijo. V prazničnih dneh ste lepo vabljeni na sprehod po pravljičnem Kamniku in na ogled okrašenih smrečic.

Natalija N.