OD 26. JANUARJA NAPREJ BODO UČENCI PRVEGA, DRUGEGA IN TRETJEGA RAZREDA POUK NADALJEVALI V ŠOLI

Spoštovani starši in skrbniki, drage učenke in učenci – prvošolci, drugošolci in tretješolci.

Skupaj za vami delim veselje, v torek 26. januarja boste ponovno vstopili v vašo šolo. Zaposleni se vse te dni skrbno pripravljamo na vaš prihod. Sporočam vam, dragi starši ter dragi učenke in učenci, da se bomo kar najbolje potrudili, da se bomo ob ponovnem odprtju šole vsi počutili dobro. Da bomo skupaj iskali in našli zmerno pot, da bomo razumeli, da naj bo prehod nazaj v šolo postopen, temu namenili dovolj časa.

Morda nas je preteklo obdobje vsaj malo spremenilo. Prav gotovo pa smo ohranili obilo srčnosti. Potrudimo se vsi, da bo sreča zmagala, ostanite v dobrem kontaktu z vašimi učiteljicami in učitelji.

V ponedeljek 25. 1. 2021 vas bom/o seznanil/i še z nekaterimi ukrepi/navodili/pravili, ki jih bomo vsi šolski deležniki morali upoštevati pri izvajanju dejavnosti.

Zelo se veselimo sprejema naših najmlajših učenk in učencev.

Hvala, ker bomo skupaj in še naprej…

V mojem imenu ter v imenu vseh mojih sodelavk in sodelavcev vas lepo pozdravljam,

Rafko Lah, ravnatelj