OBMOČNA REVIJA OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV

V torek, 31. 5. 2022, je v sončnem popoldnevu potekala območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov iz občin Kamnik in Komenda.

V atriju Mekinjskega samostana so med drugim zazveneli tudi prelepi glasovi otroških (OPZ) in mladinskih (MPZ) pevskih zborov osnovne šole Frana Albrehta Kamnik.

Predstavili so se OPZ in MPZ matične šole, mlajši in starejši OPZ podružnične šole Nevlje, OPZ podružnične šole Mekinje in OPZ podružnične šole Vranja peč.

Vsak izmed zborov je pripravil dve pesmi, ki jih je samostojno zapel, ob koncu nastopa pa so vsi zborčki združili moči in atrij je napolnila skladba Dan ljubezni. V soju prelepih glasov, ki so še dolgo v večer odzvanjale v naših ušesih, smo se po dobri poldrugi uri poslovili od glasbenega prizorišča.