Bodoči prvošolci

Spoštovani starši in bodoči prvošolci!

V mesecu februarju 2020 smo izvedli vpis v Osnovno šolo Frana Albrehta za vašega bodočega prvošolca oz. prvošolko.

V pričetku meseca junija smo načrtovali skupni roditeljski sestanek s starši in ustvarjalne delavnice za prvošolčke. Obveščamo vas, da letos zaradi razmer in preventivnih ukrepov v povezavi s COVID-19 roditeljskega sestanka in delavnic žal ne bomo organizirali. Pomembne organizacijske informacije bomo pripravili v obliki zapisov, ki jih bomo sproti objavljali na naši spletni strani šole.

Za vsa dodatna pojasnila, vprašanja, dileme in pomoč se lahko obrnete na svetovalno delavko Andrejo Ortl vsak dan od 8. do 14. ure na telefon: 01/ 839 63 06 ali po elektronski pošti andreja.ortl@os-fa.si.